סיכום טקס הענקת מלגות לזכרה של חברתנו סגן הילה בצלאלי ז"לביום ה', 16.8.2012 קיימה עמותתה במתנ"ה בשיתוף משפחת בצלאלי, משרד החינוך (מינהל חברה ונוער והנהלת מחוז ירושלים) ומועצת התלמידים והנוער הארצית טקס הענקת מלגות הצטיינות לזכרה של חברתנו סגן הילה בצלאלי ז"ל.

הטקס נערך ביומו האחרון של סמינר המנהיגות של מועצת התלמידים והנוער הארצי באכסניית אנ"א רבין בירושלים, בהשתתפות סגן מנהל מינהל חברה ונוער, מר שמעון שמעון, מנהל מינהל חברה ונוער במחוז ירושלים, מר זאב אלון, המפקחת על מנהיגות נוער במשרד החינוך, גב' הדרה רוזנבלום, מנחי מועצות, חברי מועצת התלמידים והנוער הארצית ובוגרים חברי עמותת במתנ"ה.

במהלך הטקס הוקרן סרטון המתעד את פועלה של הילה במסגרת תפקידה כיו"ר מועצת התלמידים והנוער המחוזית (הסרט נערך על ידי חבר העמותה, עודד גפני), נישאו נאומים מפי מנהל מינהל חברה ונוער במחוז ירושלים מר זאב אלון ויו"ר מועצת התלמידים והנוער של מחוז ירושלים, בר הרמס וכן ניתנו תעודות הצטיינות ל-4 בני נוער מצטיינים שזכו במלגה על פי החלטת קרן המלגות של העמותה.

תעודה נוספת ניתנה ליו"ר מועצת התלמידים והנוער הארצית היוצאת, אופק הרניק, על הישגים משמעותיים בקידומם של התלמידים ובני הנוער במדינה.

מלגות ההצטיינות ניתנו הודות לתרומתם האדיבה של עובדי חברת ברום מבאר שבע. חברת ברום הינה אחד הגורמים המרכזיים התומכים בפעילותה של העמותה

בסיום הטקס נערך פאנל בהשתתפות חבריה של הילה בתקופת היותה במועצות התלמידים: הדר שומן, אריאל סולומון וליאור האס. בפאנל השתתפה גם מורתה של הילה, מיכל יצחקי, המשמשת כיום בתפקיד מנחה מועצת התלמידים והנוער המחוזית של מחוז ירושלים. חברי הפאנל סיפרו סיפורים המעידים על דמותה של הילה כמנהיגה צעירה וכאדם מוכשר ופעלתן.

רגע מרגש במיוחד היה כאשר עלתה לבימת הנואמים גב' סיגלית (סיגי) בצלאלי, אמא של הילה בצלאלי ז"ל. סיגי השביעה את המשתתפים להמשיך ללכת בדרכה של הילה, לשאוף גבוה ולהגשים חלומות.

פרסומים אודות הטקס באמצעי התקשורת:

ערוץ 7

ישראל היום

מקבלי המלגות: דוד עמר, איתי כהן, עמרי שוקרון ודין זהר עם משפחת בצלאלי וחברי עמותת במתנ"ה

סיגלית בצלאלי, אמא של הילה בצלאלי ז"ל